Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Chongqing Linde Technology Development Co., Ltd.

Chiny Chongqing Linde Technology Development Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Chongqing Linde Technology Development Co., Ltd. Certyfikaty
Dobra ze wszystkich firm, które zacytowałem, że jesteś najbardziej rozsądny, nie za cenę, to jest zgodne. Dziękuję za czas Mam nadzieję, że w tym tygodniu będę miał dobrą wiadomość, aby móc kupić tę maszynę

—— Emmanuel z Chile

Współpracujemy z firmą Linde od wielu lat z wysokimi kosztami i przyjazną obsługą, tak uczciwą fabryką, produktami są dobre!

—— Mojżesz z Kenii

Uwielbiam Boiler Water Treatment System, jego łatwą obsługę i mogę uzyskać ultraczystą wodę, jak chcę. Ich cena jest całkiem dobra

—— David Smith

Im Online Czat teraz

Chongqing Linde Technology Development Co., Ltd.

1 2 3 4
Chongqing Linde Technology Development Co., Ltd. Chongqing Linde Technology Development Co., Ltd. Chongqing Linde Technology Development Co., Ltd. Chongqing Linde Technology Development Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Linde
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 1000000-1200000
Rok założenia : 2012
pc Export : 80% - 90%
Chongqing Linde Technology Development Co., Ltd. znajduje się w Parku Lotniczym Liangjiang New District, Chongqing. Jest to profesjonalny dostawca usług ochrony środowiska w zakresie zapobiegania zanieczyszczeniom i kompleksowego wykorzystania zasobów.

Linde Technology posiada kwalifikacje klasy A w zakresie kontroli zanieczyszczeń w inżynierii środowiska (klasa A, klasa odpadów A, klasa hałasu A, klasa usuwania odpadów stałych A).

Od wielu lat Linde Technology koncentruje się na dziedzinie ochrony środowiska, dostarczając klientom ścieki, gazy odlotowe i niebezpieczne (stałe) oczyszczanie całego sektora ochrony środowiska, z punktu widzenia oceny oddziaływania na środowisko, ochrony środowiska trzy jednocześnie składanie, generalne wykonawstwo w zakresie inżynierii środowiska, zarządzanie odpadami niebezpiecznymi, doświadczenie w zakresie ochrony środowiska, zarządzanie działaniami związanymi z ochroną środowiska itp., aby zapewnić klientom pełne usługi środowiskowe.

Od momentu powstania firma specjalizuje się w badaniach i rozwoju oraz zastosowaniu technologii uzdatniania wody. Posiada szereg patentów technicznych na uzdatnianie wody i rezerwę patentową, która jest stale tworzona i aktualizowana. Integruje się i obsługuje wodę pitną, odzyskaną wodę i ścieki. Uzdatnianie wody przemysłowej i cywilnej, bezpośrednia woda pitna, ścieki komunalne i woda odzyskana mają głęboką siłę techniczną i możliwości wdrożeniowe oraz mogą zapewnić leczenie i usługi od oczyszczania ścieków, ponownego wykorzystania wody do uzdatniania wody pitnej. Preferowany dostawca usług dla klienta „cała usługa uzdatniania wody”.

Linde Technology ma przedsiębiorczy zespół, który ma odwagę walczyć z twardą, samokrytyką, otwartością, uczciwością i szczerą współpracą oraz dominującą marką w dziedzinie regionalnej. Od 2012 r., Pod kierownictwem dyrektorów firm, Linde Technology opracowała i wprowadzono szereg praktycznych, łatwych w użyciu zintegrowanych urządzeń do ponownego wykorzystania wody i wody, które szybko zyskały uznanie klientów i uznanie rynku. W 2015 r. Linde Technology przeszło wiele audytów Shenzhen Qianhai Equity Exchange Center i zakończyło się sukcesem. Coaching i ogólna ocena, z powodzeniem wymienione w Nowym Czwartym Zarządzie w styczniu 2016 r. (Linde Technology, kod akcji: 667115). W przyszłości będziemy nadal poświęcać użytkownikom lepsze i bardziej ekonomiczne produkty i usługi dla użytkowników, a społeczeństwo tworzy lepszą wartość.

Szczegóły kontaktu
Chongqing Linde Technology Development Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Xiang

Tel: +86 139 8384 9337

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)